اجرای پلاستر

اجرای پلاستر

فروردین ۲۸, ۱۳۹۸

اولین مرحله و مهمترن کار در اجرای کلیه نماهای سیمانی اجرای زیر ساخت مناسب و دقیق می باشد. چگونگی اجرای زیر ساخت (اجرای پلاستر) مناسب و با کیفیت:

در ابتدا باید از با کیفیت بودن مصالح مطمئن شد. برای مثال با استفاده از سیمان مرغوب که با شرایط محیطی سازگار باشد، با استفاده از ماسه مرغوب و با کیفیت (استفاده از الیاف و چسب بتن برای جلوگیری از ترک خوردگی توصیه می شود).

چند مرحله که باید قبل از اجرای سطح مورد نظر (اجرای پلاستر) صورت گیرد:

۱- زدودن گردو خاک نشسته بر سط مورد نظر به وسیله آب.

۲- در محل هایی که با به هم پیوستن دیوار و ستون بتنی یا آهنی شکاف هایی که به وجود آمده است را طوری می پوشانیم که در آینده ترک نخورد و از هم جدا نشود. (استفاده از چسب بتن در این مرحله بسیار مفید واقع می شود.)

۳- با انداختن تاپونه سطح مورد نظر را شاغول کرده و ریسمان کشی می کنیم.

۴- در آخر شروع به ساخت ملات کرده و به وسیله سیمان کروم بندی می کنیم و به اجرای سطح مورد نظر می پردازیم. بعد از اتمام کار ضمناً باید به مدت ۲ روز به سطح مورد نظر آب بدهیم تا استحکام بالایی داشته باشد.


محمد رضازاده اسبفروشانی

درباره محمد رضا زاده اسبفروشانی
محمد رضا زاده اسبفروشانی هستم. مدیر سایت کیان نما. سابقه اجرای انواع نماهای سیمانی نظیر نماهای رومی، کلاسیک و مدرن، شسته، انواع طرح های برش سیمانی، طرح سنگ، چوب، آلاچیق و آبشار و کلیه طرح های مربوط به سیمان را دارم.


قیمت نمای سیمانی قیمت نمای رومی نماکاری رومی نمای رومی سیمانی نماکاری شسته اجرای نمای سیمانی سیمانکاری نما نماکاری سیمانی نماکاری محمد رضا زاده اسبفروشانی

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند

0 دیدگاه