برشکاری سیمانی

برشکاری سیمانی

در ساخت نما از تجهیزات مناسبی برای زه کشی آب‌های وارد شده به پشت آن استفاده شود.با برشکاری سیمانی و سیمانبری علاوه بر محافظت از پوشش خارجی ساختمان، به عنوان زیباسازی ساختمان هم بسیار کاربرد دارد.

دیوارهای خارجی و نما باید دارای پوششی خارجی برای محافظت در مقابل عوامل جوی باشند. پوشش دیوار های خارجی و نما باید درزپوش داشته باشد. نما باید گونه‌ای طراحی و ساخته شود که از انباشت آب در پشت آن جلوگیری شود. 

مشاهده مقاله سیمانکاری نما

ستون در داخل  و نمای ساختمان اگر تزیین خوبی مانند ستون ابزار رومی, ستون رومی سیمانی, ستون های برشی و همچنین سرستون های سیمانبری، سرستونهای برشی، پایه ستون برشکاری شده، پایه ستون رومی و… داشته باشد مطمئنا تاثیر بسیاری درفضا سازی ودکوراسیون داخل ونمای ساختمان دارد.

سیمانبری (سیمان بری)

سیمانبری یکی از روش های نما کاری محسوب میشود.در این روش میتوان انواع نقوش را از ساده ترین نقش ها تا پیچیده ترین طرح ها متناسب با انواع مدل های اسلیمی یا رومی یا سنتی ایرانی و … را روی سیمان در نمای انواع ساختمان ها ایجاد کرد.

ساخت نمای ساختمان با سیمانبری یکی از بهترین متریال هایی می باشد که از گذشته استفاده می شده است. کیفیت این نما عالیست، به همین دلیل بسیاری از ساختمان ها از این نما استفاده می کنند. مصالحی که در نمای سیمانبری می رود از سیمان است ولی ظاهر آن مقداری متفاوت می باشد.

سیمانبری چیست؟

هر نقش و طرح بر جسته ای که با سیمان درست شده باشد و توسط مجری برش داده شود را اصطلاحاً سیمانبری می گویند ،مانند: سرستون ، مُجسمه کتیبه و گل و…

مشاهده مقاله اجرای سر ستون برشی با سیمان +اجرای پا ستون

نمونه هایی از برشکاری سیمانی

مشاهده همه نمونه کارهای برشکاری نمای ساختمان کیان نما

دیوارهای خارجی و نما باید دارای پوششی خارجی برای محافظت در مقابل عوامل جوی باشند. پوشش دیوار های خارجی و نما باید درزپوش داشته باشد. نما باید گونه‌ای طراحی و ساخته شود که از انباشت آب در پشت آن جلوگیری شود. همچنین در ساخت نما از تجهیزات مناسبی برای زه کشی آب‌های وارد شده به پشت آن استفاده شود.

سفارش و مشاوره سیمانبری و برشکاری سیمانی ساختمان

یکی از نکاتی که در مورد نمای سیمانبری وجود دارد این است که باید بدانید دست نماکار برای رنگ نما بسیار باز است و هر رنگی را که تمایل داشته باشید را می توانید روی آن اجرا کنید. اگر شما به این نما مقداری دقت داشته باشید و با نگاه تخصصی آن را مورد بررسی قرار دهید، متوجه می شوید که این نما فوق حرفه ای می باشد و زیبایی ساختمان شما را چندین برابر می کند.

از آنجایی که نمای سیمانبری بسیار حرفه ای می باشد باید آن را به دست کسی بسپارید که در این زمینه تخصص ویژه ای دارد و به خوبی می تواند نما را در ساختمان اجرا کنید.

مشاهده مقاله نماکاری ساختمان جهت اطلاعات بیشتر

گروه سیمانکاری کیان نما انواع نماهای سیمان بری را برای انواع ساختمان ها اجرا می نماید.

ما انواع سیمانکاری نما را به بهترین وجه برایتان کار می کنیم. جهت سفارش و دریافت قیمت سیمانکاری نما یا مشاوره قیمت با مشوران کیان نما تماس بگیرید.

سفارش و مشاوره برشکاری سیمانی


محمد رضازاده اسبفروشانی

درباره محمد رضا زاده اسبفروشانی
محمد رضا زاده اسبفروشانی هستم. مدیر سایت کیان نما. سابقه اجرای انواع نماهای سیمانی نظیر نماهای رومی، کلاسیک و مدرن، شسته، انواع طرح های برش سیمانی، طرح سنگ، چوب، آلاچیق و آبشار و کلیه طرح های مربوط به سیمان را دارم.


اجرای نمای شسته نمای رومی نماکاری نمای مدرن سیمانی ساختمان قیمت نمای سیمانی نماکاری سیمانی کلاسیک نمای کلاسیک سیمانکاری نمای ساختمان اجرای نمای سیمانی

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند

0 دیدگاه