نرمه کشی سیمان و تفاوت نرمه لیسه ای و معمولی

نرمه کشی سیمان و تفاوت نرمه لیسه ای و معمولی

نرمه کشی سیمانی در واقع ترکیب پودر سنگ و سیمان است که می توان در دو جالت نرمه لیسه ای و نرمه معمولی اجرا شود. در ادامه به توضیح کوتاهی از هر کدام و تفاوت آنها می پردازیم.

نرمه لیسه ای چیست؟

نرمه لیسه ای همان ترکیب پودر سنگ و سیمان است که سه پیمانه پودر سنگ و یک پیمانه سیمان که با تکنیک های محتلفی وبا کاربری بیشتری حالت لیسه ای به خود می گیرد بر فرض مثال استادکار بعد از صاف کردن حتما باید حالت لیسه ای هم به نرمه خود بدهد . قبل از آن باید زمینه  صاف، یکدست و یکنواخت و بدون موج باشد که مجری بتواند به وسیله ماله سطح خود را لیسه ای کند.

و سطح صافی به دست آورد. نرمه لیسه ای بافت ریزتری نسبت به نرمه معمولی دارد. مجری باید دست آخر کار خود را با الک خیلی ریز الک کند که روکار آن به وسیله پرزهای پودر سنگ حالت دوندار نباشد.

تفاوت نرمه معمولی و نرمه لیسه ای

نرمه معمولی که دارای خلل و فرج است که اغلب در پشت کارها استفاده می شود و الک نمی کنند.و پرزهای پودر سنگ دیده می شود.

نرمه لیسه ای نرمه ی است که استادکار پودر سنگ را الک می کند. بعد از آن حتما شمشه می کشد و بعد از آن که خود را گرفت با ماله های پشت سر هم که اگر احیانا پرزی وجود داشته باشد از بین برود و به پشت کار برود.

نرمه لیسه ای باید روی نما اجرا شود که هم موج کمتری دارد و هم بافت ریزتری دارد.

قیمت نرمه کشی سیمان

درباره قیمت نرمه کشی سیمان باید به این نکته مهم اشاره کنیم که قیمت نرمه لیسه ای که برای نماکاری و البته نمای رومی سیمانی به کار برده می شود با نرمه معمولی متفاوت است .پس برای دریافت قیمت دقیق نرمه کشی نوع کاربری نرمه سیمانی خود را ذکر نمایید. و البته قیمت نرمه لیسه ای با توجه به توضیحاتی که از قبل داده ایم از نرمه معمولی بالاتر است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت قیمت نرمه کشی سیمانی از گروه سیمانکاری کیان نما با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

شماره های تماس:
۰۹۱۲۹۴۰۴۰۵۴
۰۹۱۲۴۳۸۷۶۶۵


محمد رضازاده اسبفروشانی

درباره محمد رضا زاده اسبفروشانی
محمد رضا زاده اسبفروشانی هستم. مدیر سایت کیان نما. سابقه اجرای انواع نماهای سیمانی نظیر نماهای رومی، کلاسیک و مدرن، شسته، انواع طرح های برش سیمانی، طرح سنگ، چوب، آلاچیق و آبشار و کلیه طرح های مربوط به سیمان را دارم.


اجرای نمای شسته نمای رومی نماکاری نمای مدرن سیمانی ساختمان قیمت نمای سیمانی نماکاری سیمانی کلاسیک نمای کلاسیک سیمانکاری نمای ساختمان اجرای نمای سیمانی

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند

0 دیدگاه