اجرای-سردر-سیمانی-کیان-نما

اجرای سردر سیمانی + معرفی و سفارش طرحهای مختلف

قبل از توضیح اجرای سردر سیمانی، به اهمیت سردرها در ساختمان می پردازیم. سردرهای ورودی حساسیت بیشتری نسبت به نمای ساختمان دارند چون در اولین بازدید این سردر می باشد که خود را نمایان می کند.  از لحاظ زیبایی جلوه خاصی به ساختمان می دهد. تصویر اول یک شی یا شخص مطمئنا تصویر ثبت شده در ذهن فرد می باشد به خاطر این موضوع اجرای سردر اهمیت بیشتر حتی نسبت به نمای ساختمان دارد.

سردر ورودی با سیمان

و امروزه سردرها را با متریالهای مختلفی اجرا می کنند که از قبیل سردرهای سیمانی (اجرای سردر سیمانی) در نمونه های اجرای نمای سیمانی سیمان سازگاری خوبی نسبت به بقیه متریالها با محیط اطراف دارد .

چنانچه شما اگر یک سردر سیمانی داشته باشید و آن را با طبیعت و فضای سبز به راحتی می توانید همخوانی دهید ولی در بقیه موارد اینگونه نیست و با دشواری روبرو خواهید شد.

این مدل سردرها به دو سبک تقسیم می شوند:

  • سبک مدرن سردر
  • سبک کلاسیک سردر

سردر مدرن سیمانی

سبک مدرن سردر برگرفته از حجم های منظم و مستطیلی شکل و برجستگی های دو بعدی است که به راحتی با متریال سیمان قابل اجرا می باشد.

سردر مدرن سیمانی

این سردرها برای پوشاندن لبه‌های دیوارها و سقف‌ها به‌کار می‌روند و به دلیل طراحی‌های خاص و جذاب، در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. ظاهر سردرهای مدرن سیمانی بسیار زیبا و جذاب است. علاوه بر این، سردرهای مدرن سیمانی به دلیل وزن سبک، مقاومت بالا در برابر خوردگی، قابلیت شستشو و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مورد توجه سازندگان و معماران قرار گرفته‌اند.

سردر کلاسیک سیمانی

تنوع بسیار زیادی دارند که با ستونها و المانهای مثلثی شکل و تاجهای گوناگون، شکل و روح می بخشند.

سردر کلاسیک سیمانی یک نوع سردر است که از جنس سیمان سفید و رنگ مختلف ساخته شده است. این سردرها معمولاً برای پوشاندن لبه‌های دیوارهای کلاسیک و ظریف استفاده می شوند. ظاهر سردرهای کلاسیک سیمانی بسیار زیبا و شیک است و به دلیل مقاومت بالا و عدم تحت تاثیر قرار گرفتن در برابر خوردگی، طول عمر بالایی دارند.

همچنین آن‌ها به دلیل نصب ساده و سریع، محبوبیت زیادی در بین سازندگان و معماران دارند.

سردر کلاسیک سیمانی

مشاهده نمونه کارهای سردر سیمانی توسط گروه سیمانکاری کیان نما

از انواع دیگر متریال ها برای اجرای سردر و به غیر از اجرای سردر سیمانی می توان موارد زیر را نام برد:

متریال سنگ، سرامیک و کامپوزیت و … است که متریال سرامیک و کامپوزیت بیشتر در حوزه های اداری و تجاری به کار می رود.

سردرهای کامپوزیتی، معمولاً از ترکیب چندین ماده مختلف مانند پلاستیک، چوب و فایبرگلاس ساخته شده‌اند. این نوع سردرها بسیار مقاوم در برابر خوردگی، زیبا و با دوام هستند و با توجه به طراحی متنوع و جذابی که دارند، در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، سردرهای کامپوزیتی به دلیل وزن سبک، سهولت در نصب و قابلیت شستشو، از محبوبیت زیادی در بین سازندگان و معماران برخوردار هستند.

سردر کلاسیک سیمانی یک نوع سردر است که از جنس سیمان و آب ساخته شده است و برای پوشش دادن و محافظت از کف‌ها و دیوار‌ها در داخل و خارج ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این نوع سردر به دلیل قابلیت چسبندگی و پایداری بالا، مقاومت در برابر آب و رطوبت، قابلیت تنفس و عدم تغییر رنگ با گذر زمان، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، سردر کلاسیک سیمانی قابلیت تزئینی دارد و می‌تواند به صورت لایه‌ای بر شکل‌های مختلف بر روی سطوح قرار گیرد.

دلایل اهمیت سردرهای سیمانی و بتنی

سردرهای سیمانی و بتنی و البته اجرای سردر سیمانی به دلیل بسیاری از عوامل اهمیت بسیار زیادی دارند. چند مورد از این عوامل عبارتند از:

۱- کیفیت بالای بتن: با استفاده از سردرهای بتنی کیفیت بالایی از بتن حاصل می شود و تماس بتن با دیواره های جانبی قالب کاهش پیدا می کند.

۲- صرفه جویی در زمان و هزینه: استفاده از سردرهای سیمانی و بتنی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ساخت سازه ها می شود. با استفاده از این سیستم، بتن با سرعت بیشتری ریخته می شود و نیاز به زمان بیشتری برای خشک شدن ندارد.

۳- ایجاد شکل های منحصر به فرد: با استفاده از سردرهای سیمانی، می توان شکل های مختلفی را برای اجزای سازه ساخت که این امر باعث افزایش زیبایی و جذابیت ساختمان می شود.

۴- افزایش دوام و سازگاری: سردرهای ساختمانی به عنوان قالب های صحیح برای ریختن بتن استفاده می شوند که به دوام و سازگاری سازه ها کمک می کنند.

بنابراین، سردرهای ساختمانی به دلیل کیفیت بالای بتن، صرفه جویی در زمان و هزینه، ایجاد شکل های منحصر به فرد، و افزایش دوام و سازگاری، اهمیت بسیار زیادی دارند.

سفارش اجرای سردر سیمانی

اجرای کلیه مراحل در سردر سیمانی توسط گروه سیمانکاری نمای ساختمان کیان نما به آسانی صورت می گیرد به طوریکه شما هر المانی که طراحی کرده اید به راحتی با متریال سیمان قابل اجرا است زیرا این متریال سیمانی به واسطه دست و گلبری ها و حجمهای هنری آن به واسطه هنر یک استادکار می باشد و هرگونه طرح یا ایده ای از جانب معمار در نظر گرفته شود به واسطه نمای سیمانی به راحتی قابل اجرا است.

گروه سیمانکاری کیان نما، اجرای سردر سیمانی در انواع و اشکال و طرح های مختلف و یا طبق سلیقه شما را بهترین وجه انجام می دهد. جهت سفارش و دریافت قیمت اجرای سردر سیمانی ونمونه کار سردر سیمانی یا مشاوره قیمت تماس بگیرید.

شماره های تماس:
۰۹۱۲۹۴۰۴۰۵۴
۰۹۱۲۴۳۸۷۶۶۵


محمد رضازاده اسبفروشانی

درباره محمد رضا زاده اسبفروشانی
محمد رضا زاده اسبفروشانی هستم. مدیر سایت کیان نما. سابقه اجرای انواع نماهای سیمانی نظیر نماهای رومی، کلاسیک و مدرن، شسته، انواع طرح های برش سیمانی، طرح سنگ، چوب، آلاچیق و آبشار و کلیه طرح های مربوط به سیمان را دارم.


اجرای نمای شسته نمای رومی نماکاری نمای مدرن سیمانی ساختمان قیمت نمای سیمانی نماکاری سیمانی کلاسیک نمای کلاسیک سیمانکاری نمای ساختمان اجرای نمای سیمانی

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند

0 دیدگاه